O viata cu Drama Totala!

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Mesaj O viata cu Drama Totala!

Mesaj Scris de Duncan la data de Joi Mar 24, 2011 12:24 am

Rezumarea primului mesaj :

Vila 8 – Blaineley ,Alejandro , Heather
Vila 1 – Geoff ,Bridgette , DJ
Vila7 – Cody , Sierra , Izzy
Vila3 – Courtney , Duncan , Owen , Karter
Vila4 – Gwen , Trent , Sadie , Katie
Vila 5 – Eva , Noah , Harold , LeShawna
Vila9 – Beth , Tyler , Justin , Lindsay

Lumea este foarte mare. Concurentii Dramei Totale stiu asta foarte bine , dupa ce au cutreierat-o in Turneul Mondial al Dramei Totale. Unii dintre ei isi vor trage sufletul int-o tara mica , de pe glob , numita Romania.
Karter: Duncan , serios , Car ta zici ca se lipeste de asflat.
Owen: Cred ca e din cauza presiunii greutatii mele , scuze…
Karter: Nu Owen. Inseamna ca merge foarte binesi repede.
Duncan: Da , multumesc. Singurul lucru bun pe care l-am facut cu banii castigati in TDA.
Courtney: Hey , si vacant noastra in Siria?
Duncan: Am fost capturati de pirate pe mare , si aproape am murit!
Courtney: Macar unul dintre noi s-a distrat , egoistule.
Owen: Mie nu imi vine sa cred ca Chris ne-a cumparat o vila!
Courtney: Chiar daca e in Romania?
Karter: Nu e asa rau aici. Poate locul asta va devein micul nostrum paradis , departe de alti concurenti enervanti sau de Chris. Chiar daca el ne-a luat vila. Oricum , traficul este aparent bun , aici pe autostrada.
In Bucuresti
Karter: Mama lui de traf… CAND VOM IESI DE AICI?!
(Opening)
Karter: In sfarsit am ajuns aici! *Karter se da jos din Car* Si aerul este asa de cur*inspira aer apoi incepe sa tuseasca* Bine poate nu e asa curat. Dar tot micul meu paradis ramane. Micul meu paradis poluat. Hey , priviti! VECINI! Aparent si ei se muta Big grin Ca un bun vecin ma voi duce sa ii Hello. *Karter se indreapta spre cele 2 vecine* Buna dimineata vecinelor! Hey voi doua imi amintiti de doua fete enervante pe care le cunosc.
Katie: Oh vai vecinule , ce coincidenta!
Sadie: Si tu ne amintesti de un tip cu care am concurat intr-un concurs , un tip foarte rau , a incercat sa ne omoare cu pixu.
Karter: KATIE? SADIE?
Katie&Sadie: KARTER?
Trent: Buna Karter.
Gwen: Mda…buna.
Karter: Trent? Gwen? Ce cautati in micul meu paradis poluat?
Trent: Am primit o vila de la Chris!
Karter: Ce coincidenta.
Trent: Si nu suntem singuri , toti ceilalti concurenti au primit o vila aici.
Karter: Micul meu paradis incepe sa devina un iad.
Din ceruri apare un elicopter care aterizeaza in mijlocul strazii.
Trent: Basescu?
Chris: Nup! Sunt doar eu! Favoritul tuturor!
Lindsay: Buna Al paccino!
Chris: Mda… Sper ca v-a placut mica surpriza. V-am luat tuturor cate o casa in aceasta strada din Bucuresti.
Karter: De ce?
Chris: Vroiam sa ma revansez dupe ca v-am torturat atata. Oricum , la toamna o sa plecati de aici. Oricum , din lipsa de vile nu am putut sa va indeplinesc dorinta sa stati in vile diferite. Voi veti fi partajati in felul urmator: Vila3- Courtney , Duncan , Owen , Karter; Vila4- Gwen , Trent , Sadie , Katie; Vila 5- Eva , Noah , Harold , LeShawna; Vila9 - Beth , Tyler , Justin , Lindsay; Vila 1 – Geoff ,Bridgette , DJ
; Vila7 – Cody , Sierra , Izzy…
Cody: NU CHRIS! DE CE TREBUIE SA STAU CU SIERRA?!
Chris: Mucles Codiestere. Si o sa mai stea in aceeasi vila , adica , vila numarul 8 , Heather , Alejandro…
Alejandro&Heather: CE?! EU CU EL/EA?! IN ACEEASI VILA?! NICIODATA!
Blaineley: Hehe!
Chris: SI BLAINELEY!
Blaineley: CE?! VA TREBUI SA STAU IN ACEEASI VILA CU EI? DAR…
Chris: PA!
Blaineley: NUUUUUUUUUUUUUUU!!!
Ceva mai in colo in vila numarul 3
Karter: O vila complet echipata? Serios? Chris pune ceva la cale.
Duncan: Nu mai fi asa paranoic.
CUIBUL MAFIOTILOR
??1: Avem informatii sefu!
Seful Mafiei: Ce informatii?
??2: Nepotul tau , s-a mutat in casa 3 de pe strada Xulescu.
Seful Mafiei: Cea in care erau ascunse datele copromitaotare despre mine?
??3: Da , chiar aia. Sunt prea mari coincidentele. El vrea sa te inlature folosind acea cutie.
Seful Mafiei: NU VOI PERMITE ACEST LUCRU! KARTER VA FI UCIS!
VILA NUMARUL 3
*ding dong*
Karter: A VENIT PIZZA! Sper…*deschide usa* Perfect baiatu cu Pizza. *Karter deschide cutia cu Pizza* Abea astept sa mananc din ea. Stai sa iti dau banii.
*Baiatul cu pizza scoate un pistol cu care vrea sa il impuste pe Karter*
Karter: ups , am scpat o moneda. *Karter se apleaca dupa banuit si glontul nu il nimereste*Ce a fost asta…?
Baiatu cu Pizza: Uhh , ei bine , e o noua promotie. Cand cumparati o pizza primiti un pistol de jucarie. Ca la McDonald’s! Asta e un pistol cu capse.
Karter: Wow , realistic! Dami-l si mie! Ce jmecher e! I sa vedem cum functioneaza , deci apesi pe tragaci si…*Karter trage in baiatul cu Pizza dar el inchide ochii din cauza zgomotului. Baiatul cu Pizza cade intr-un boschete , si isi scapa telefonul*
Karter: Unde o fi plecat? Nu si-a luat banii? PIZZA GRATIS! Si si-a scapat telefonul… as vrea sa il sun pe seful lui. Cred ca in telefon l-a trecut ca “sefu”. Mda , original.
*Karter apeleaza numarul*
Seful Mafiei: Alo? Aici Ferer Bozovich Iglascovich!
Karter: BUNICULE?!
[i[Bunicul: F*CK![/i]
CIUBUL MAFIOTILOR
Bunicul: Karter a reusit sa il anihileze pe cel maibun asasin sub acoperire.
??1??2&??3: O NU!
Bunicul: Nu va temeti! Mai am inca niste asi in maneca!
VILA NUMARUL 3
Karter: Mi-a inchis. Probabil a crezut ca il sunase altcineva. Deja stiu ca bunicul meu e sef al mafiei aici. Dar de ce Pizzeria are afaceri cu bunicu? Ia sa vedem prin satelitu la telefonu asta destept unde se afla bunicu…Istriei 8? Nu prea stiu locatia asa bine. Alejandro se documenta mult despre ce e in Bucuresti. *Karter il sun ape Alejandro*
Alejandro: Alo? Aici Alejandro Burromuerto!
Karter: Hey Alejandro! Sti ceva despre Istriei 8? Cam pe unde e?
Alejandro: Is..is…ISTRIEI 8?!
Karter: Dap!
Alejandro: Sa nu te apropii de acel loc! Acolo se afla Apiculptorul!
Karter: uuuu! Ce infricosator. Un tip cu albine…
Alejandro: Apiculptorul e un mit local dar sustinut de multe dovezi. El e un drujbist Ugly , cu un figure de albine in loc de cap! Se spune ca isi allege victimile din Istriei 8 , dar poate sa isi paraseasca locul sa vaneze personae care il barfesc. Se spune ca iti poti da seama ca el ti-a atacat casa atunci cand o persoana din casa o gasesti lesinata , una e disparute si pe jos sunt albine moarte si miere!
Karter: Hai pa! Doamne ce Ugly! AH! AM UITAT SA IL INTREB CUM AJUNG LA ISTRIEI 8! Eh las- o balta , nici nu cred ca imi spunea. O sa caut mai in colo!
Duncan: Cine era?
Karter(in gand): Mai bine ca Duncan sa nu afle de apiculptor. Il va tachina pe Alejandro.
Karter: Era Alejandro. Avea problem cu gandacii!
Duncan: Gandaci? Il voi ajuta! Unde am pus drujba?
Karter: Acum am nevoie de ceva sa citesc… SPRE CHIOSCUL DE ZIARE!
IN FATA VILEI NUMARUL 8
*sunete de drujba se aud in fata casei lui Alejandro*
Alejandro: OH NU! APICULPTORUL!!!
Alejandro iese repede din casa , tipand.
Duncan: Unde o fi Al? Nu aude sunetele , sa iasa la geam si sa intrebe “CE E?” iar apoi sa ma lase sa intru sa ii omor gandacii cu drujba?
Duncan , neatent , loveste un figure de albine salbatice care ii cade in cap. El , nemaivazand ce face , incepe sa alerge peste tot , cu drujba deschisa.
LACHIOSCUL DE ZIARE
Karter: Ma scuzati domnule , aveti Playboy?
Vanzator: Domnule noi suntem un chiosc serios…
Karter: Atunci Gandul aveti?
Vanzator: Serios Gandul?
Karter: Atunci ce ziare aveti?
Vanzator: O un chiosc cu ziare click. Ia ghici!
Karter: E bun si ala , are fata de la pagina 3…As dori editia de azi!
Vanzator: Va cosa 99 de bani.
Karter: Doamne! *lui Karter ii scap monezile* A DOUA OARA PE ZIUA DE AZI!
Karter se apleaca dupa monezi. Intre timp vanzatorul scoate un shotgun cu care vrea sa il impuste pe Karter. Dupa ce Karter ia monezile se ridica , dar da cu capul de tejghea , vanzatorul s-a speriat si a dat cu arma in tavanul chioscului si o indoaie.
Karter: O zi buna.
Karter pleaca , dar vanzatorul nu se lasa cu una cu doua. Ia un boomerang si il arunca dupa Karter dar loveste un gard de lemn , unde ramane infipt. Karter il observa.
Karter: Ce tare. Un boomerang. Asta se intoarce inapoi sper. *Karter arunca Boomerangul la intamplare*
Vanzatorul: ARGHHHHHH!
Karter: Oops!
VILA NUMARUL 8
Heather: Ai auzit zgomotele alea de drujba?
Blaineley: Da , cred ca cineva lucreaza pe aici.
Heather: Dar poate Alejandro avea dreptate in legatura cu apic..
Blaineley: Nici sa nu indraznesti sa spui. Scuza-ma eu trebuie sa ma pensez.
Heather: Scarbos!
Blaneley se duce in camera ei. Duncan intra in casa , inca avand fagurele pe cap.
Heather: APICULPTORUL! AAAAAA!*Heather lesina*
Duncan: MMMM!
Blaineley: Ce se intamp…OH NU! CHIAR EXISTA! *Blaineley fuge din casa*
Alejandro: Um , sunt acasa? Oh nu! Membri casei lesinati! Obiecte ravasite! Miere , albine moarte? Blainley lipseste! SI PENSETA CU PARUL DE PE PICIOARE ALE LUI BLAINELEY!!!!
Duncan apare in spatele lui!
Alejandro: AAAAAARRRRRGHHH!!!! AJUTOOOOOOOOR!!!!
UNDEVA IN BUCURESTI
Karter: Cine ar fi crezut ca am omorat un criminal periculos? Si in ziar am gasit cum sa ajung la Istriei 8! Care este chiar aici!
*cineva il bate in spate pe Karter*
Karter: Ce es….OH NU APICUPTORUL!
CUIBUL MAFIOTILOR
??1: Si Karter l-a asasinat cu sange rece. Acum a aflat unde suntem noi. Cel putin adresa , si ne cauta.
Bunicul: Nu iti face griji , nimeni nu isi va da seama ca stam intr-o centrala electrica dezafectata.
*se aud niste zgomote in usa centralei*
??3: OH NU APICULPTORUL!
Bunicul: Nu fi prost! Asta e un mit inventat de mine sa tin curiosii la distanta. Oamenii sunt foarte creduli in zilele noastre. Ok , o sa ne ajute Vladimir. Ultimul asasin din top ramas.
Vladimir: YOHO!
Bunicul: Ardel cu cocktailurile tale Molotov!
Vladimir se indreapta spre usa cu cocktailul in mana. Usa e deschisa brusc si il loveste pe Vladimir in mana , declanseaza explozia cocktailului , care il arde pe Vladimir.
Karter: Buna bunicule!

VA URMA…
_________
In episodul urmator “Lupta pentru rating”:
Bossul Antenelor: PERFECT! Dar vreau neaparat sa umilesti emisiunea noua a PRO TV-ului! BGD se numea parca…
Blainley: BGD? Ce inseamna asta? Burglary in Direct?
Bridgette&Geoff: Va vor tine la curent doar la Bridgette si Geoff in Direct! BGD!
Blainley socata: Cum naiba au ajuns ratatii aia la Pro? I wanna give you hell!
Bossul Antenelor: Heal? Ca Healing? Te joci WOW cu ei si le dai Heal?

Duncan
Puternic
Puternic

Dolari : 42032
Reputatie : 47
Data de inscriere : 13/11/2010
Varsta : 21
Localizare : Unknown
Situatie amoroasa : Single
Stare de spirit : Too kawaii to live , too sugoi to die.
Citat favorit : "I'll take a potato chip...AND EAT IT!"

Sus In jos

Mesaj O viata cu Drama Totala: Dr. Love

Mesaj Scris de Duncan la data de Dum Mai 08, 2011 7:08 am

VILA NUMARUL 9:
Lindsay citind o revista: Um! Aha! Oh! Erm…! UUUU! LUL! HAHAHA!
Beth: Ce faci acolo?
Lindsay: Joc X si 0 pe patratelele lui Orlando Bloom din poza!
Beth: Um , si cum merge?
Lindsay: Prost , am pierdut si am doar o poza cu Orlando Bloom!
Beth: Cum de ai pierdut daca ai jucat singura? Oh , da Tyler…
Lindsay: Ai dreptate! Tyler are patratele!
Tyler: Hei Lindsay , La mult…
Lindsay: Jos textila!
Tyler: Pooooooftiiiiiiiim? Adicavrei s-o faci asa , din prima zi…
Lindsay: Pai daca nu o fac acum , poate te ingrasi…
Tyler: Ah , am priceput , vrei sa o faci cat inca suntem tineri! Dar nu ar trebui sa o facem cu “caciulita”?
Lindsay: Am eu una draguta desi nu vad de ce iti trebuie caciulita.
Tyler: Si o facem asa , cu Beth de fata?
Lindsay: Bine , daca esti rusinos , Beth , poti pleca…
Beth: Bine….
Lindsay: Ma duc dupa caciulita!
Tyler pune o vaza cu flori pe masa si se dezbraca complet. Lindsay se intoarce cu o caciulita la mod ape cap.
Lindsay: Am venit cu caciulaAAAAAAAAAARGH! Sarpe!
Tyler: Unde?
Lindsay ia vaza si o arunca in partea sensibila a lui Tyler care cade la pamant.
Tyler: UUUH! Ala nu… ah … era sarpe! Era cucu.
Lindsay: Unde?
Tyler: Cucu meu!
Lindsay: Ai un cuc? Parca nu puteau fi domnesticiti? Hei , de ce esti dezbracat complet? Vroiam doar sa joc X si 0 pe patratelele tale.
Tyler: Asta era? Uhhhh.. Lindsay , inca ceva…
Lindsay: Ce?
Tyler scaoate buchetul care se afla in vaza cu care a fost lovit si a zis: La multi Ani pentru 18 ani! Uhhhh!
(Opening)
Alejandro vine de acasa.
Alejandro: Bine te-am regasit muiere!
Heather: Asculta , eu nu te-am injurat deci nici tu nu ma injura!
Alejandro: Muiere nu e injuratura… Ar fi fost daca nu se termina cu re , muiere inseamna femeie… Si ziceai ca doar de baieti se leaga prostii…
Heather: Oricum… Unde ai fost?
Alejandro: La Casting!
Heather: Parca numai muierile proaspete merg la castinguri…
Alejandro: Acum sti ce inseamna muiere... In loc sa ma feliciti , Mi amor , ca am castigat intr-un rol intr-un film tu tot iti bati joc de mine?
Heather: O clipa… Rol? In ce film?
Aleajndro: Era filmul ala 3D.
Heather: Adica iti vei da jos bluza in 3D?! VREAU! Adica… um… Vreau 10% din profit. Doar te las sa stai in casa.
Alejandro: Credeam ca tu esti fortata de Chris , ca mine. Si eu ma gandeam sa iti dau un 25% din profit nu doar un amarat de 10% dar daca asta ti-e dorinta , ca un duh din lampa ti-o indeplinesc! Pook Pochi Pochi BOO!
STUDIOURILE MEDIAPRO:
Alejandro: Cum asta a fost tot? Cateva vorbe despre dragoste , un tricou jos , o cenzura si o impuscatura? Credeam ca rolul meu o sa fie mai mare de 15 minute de filmare…
Gwen: Nu e vina mea ca ne-a iesit dubla din prima… Si chiar daca rolul tau a fost mic , acesta a fost CRUCIAL!
Alejandro: Asta pentru ca am purtat o cruce de metal in locul bizonului meu de argint la gat!
Gwen: Fi multumit ca iti primesti toti bani atat de repede.
Alejandro: Bani astia nu-mi ajung nici sa platesc chiria , si mai trebuie sa ii dau 10% lui Heather!
Gwen: Tu ai vrut sa fi platit cu saptamana , daca ai fi vrut cu luna salariul tau ar fi fost mai mare.
Alejandro: Credeam ca o sa joc mai multe saptamani… Nu putem renegocia?
Gwen: AFARA!
STUDIOURILE PRO:
Bossul de la Pro: Dupa ce ati rupt audienta in primul episod al emisiuni , mai mereu v-ati clasat sub Antena. De cateva ori va intercut si Prima… Uraaaaaat!
Geoff: Poate ne-ar trebui o “vecina” cum au Razvan & Dani.
Bossul de la Pro: O pitzi? Genial Geoff! Hm , uite ca si un ceas stricat mai arata ora exacta din cand in cand… Dar nu vom avea nevoie de un PITZIPONC!
Bridgette: Si cum facem rost de un pitzi-ponc…?
Bossul de la Pro: Casting!
UNDEVA IN BUCURESTI:
Alejandro: Prefect , nici macar nu o sa apar in splendoarea mea in 3D ci in D normali si am primit si un nimic de bani.
Alejandro vede un poster cum ca BGD cauta un “vecin” pentru emisiune.
Alejandro: Mai bine ca nimic.
IN BIROUL LUI GEOFF SI BRIDGE:
Un cocalar: Ma vreti pe mine in rolul de vecn , sunt super jmecher de smecher , fetele roiesc in juru meu ca am buzunaru greu , ma dau cu spray , sunt o Car de distrus….
Alejandro intra in birou.
Un cocalar: Gigi muschi asta ma eclipseaza. Am plecat! Imi bag p**a in Bridgette si nu o mai scot! HA!
Geoff scoate un topor de sub birou.
Geoff: Iar eu imi bag toporul in tine si nu-l mai scot!
Un cocalar: AAAAAAAAAAAA!!!
Geoff il alearga cu toporul pe cocalar si ies din birou.
Bridgette: HMP! Ce vrei Alejandro?
Alejandro: Am venit sa ma anagajez.
Bridgette: Trebuie sa vorbesti cu boss…
Alejandro: Ca vecin!
Bridgette: Pardon? Sti ca asta ar insemna sa devi un pitiponc sis a umbli cu toti ratatii?! Si ratatele…
Alejandro: Imi asum acest risc , oricum trebuie sa imi castig si eu painea si am avut intr-un film , ala 3D , un rol mic dar crucial.
Bridgette: Da , Dr. Love , stiu…
Alejandro: De unde…?
Bridgette: Filmul e realizat de MediaPro eu lucrez la ProTV… Evident ca stiu!
Alejandro: Pe langa ca sunt star de film , aproape nimeni nu poate rezista la asta!
Alejandro isi da tricoul jos.
Bridgette(isi pune mana la ochi): AH! Nu-mi place gand ai dreptate… Eu am prieten! Pune-ti tricoul la loc pana nu sar pe tine!
Alejandro: Il pun numai daca ma accepti in emisiune!
Bridgette: CE? Nici gand , santajistule!
Alejandro: Atunci sari pe mine si strica cuplul GxB
Bridgette: BINE! Poti fi “vecinul” emisiunii!
Alejandro isi pune tricoul inapoi pe el si in acelasi moment intra Geoff in birou cu o tava cu carne.
Bridgette: Geoff , doar nu ai…
Geoff: BA DA! Am cumparat carne DE MICI!
Bridgette: Huh , sunt usurata! Am crezut ca l-ai ceopartit pe…
Intra si cocalarul in birou , plin de rani si spune: O sa depun o plangere la politie impotriva asta! O sa…
Geoff se uita urat la cocalar.
Un cocalar: …O sa uit totul daca ma lasati in viata!
Alejandro: Bine , eu am plecat…
Bridgette: Sa vi maine sa filmam promo-ul.
Geoff: Paaaardooooon?
Bridgette: E un santajist prea bun….
Geoff: Jegosul!
PESTE CATEVA ZILE IN VILA NUMARUL 8:
Heather era infuriate in timp ce se uita la TV. Alejandro s-a trezit si intra in camera.
Heather: CE FACI?
Alejandro: Bine , Merci de intrbare , te admir. Tu?
Heather: AM VAZUT PROMO-UL DE LA BGD!!!
Alejandro: Deja a aparut? Ce crezi?
Heather: Stai fara tricou in emisiune si raspunzi la telefoane la toate pitiponcele? ITI VINZI TRUPUL!
Alejandro: Esti intr-o confuzie , nu-mi vand trupul , nu o fac cu nimeni. Doar expun templul meu publicului! In plus , ce-ti pasa , esti geloasa? Geloasa ca toate o sa vad asta?
Alejandro isi da jos bluza si danseaza din muchi.
Heather: TE VREAU... AFARA! Nu mai ai voie sa pasesti in casa asta!
Alejandro: Asta nu depinde de tine , ci de Chris!
Alejandro iese fin casa. Dupa cateva momente lui Heather ii curge pe fata o lacrima , se pune in genunchi si incepe sa strige.
Heather: DE CEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE?????!!!!!!!!!!!
STUDIOURILE PRO:
Bridgette: Si asa cum v-am promis! ALEJANDRO BURROMUERTO aka DR. LOVE!
Pe fundal se aude cantecul Helena Paparizou – Gigolo* pe care Alejandro intra si isi da tricoul jos , se aseaza pe un scaun si lasa apa dintr-o galeata sa cada peste el.
Bridgette: AH! Eu am prieten! *Bridgette isi pune peste ochi niste ochelari care deformeaza totul*
Geoff: Fetelor , puteti suna si sa ii adresati comentarii acestui tip frumos latin!
DIIING DIG RIIING TRONG TRONG BLIIING BLING TING RIIING TING!!!
Geoff: Telefoanele suna ca-n draci.
Alejandro: Telefoanele suna ca draci tiririririri!
Bridgette: Iata primul telefon: Miruna si Alba Iulia!
Miruna: ALEJANDRO! Nu-mi vine sac red ca vorbesc cu tine! Te-am admirat din rpimul episod din Drama Totala. Am votat pentru tine , imi pare bine ca ai castigat dar imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat….
Alejandro: Tuturor ne pare…
Miruna: Si cand te-ai facut bine am fost asa fericita! Si acum nu imi vine sac red ca tu esti chiar aici in Romania!
Alejandro; Ce intrebare ai vrea sa imi adresezi?
Miruna: Pot fi iubita ta?
Alejandro: Ei , Mi Amor…
Heather(de acasa , uitandu-se la TV): Asa obisnuia mie sa-mi zica! Frown((((((((((( Acum sunt pe cale sa-l pierd.
Alejandro: Am deja pe cineva in Inima mea!
Miruna: Frown((((((((((((((((((((((
Geoff: Acum vine , Madalina din Timisoara.
Madalina: IIIIIIIIIIIIIIIIII HI HEH HI! Alejandro esti chiar tu! Alejandro pot sa te f*t? POT POT?
Alejandro: Oh Doamne , nu pe post.
Geoff: Nu-ti face griji , CAN-ul doarme! Si acum , Mircea din Bucuresti!
Alejandro: Baiat?
Bridgette: Poate vrea sfaturi…
Mircea: Sunt eu , evident! Si vreau sa ma combin cu tine! Mircea: Adica esti foarte bine lucrat si ce n-as da sa pun mana pe pectorali tai adica Hello esti super sexy!
Alejandro: Asculta mai Mircea…
Mircea: Mister Solcanu pentru tine!
Alejandro: In contractul meu nu era nimic specificata convorbirea cu un rasucit. Inchide!
Geoff: Hai , nu fi , adica acum devenea amuzant!
Alejandro: INCHIDE!
Geoff: Of bine!
Mircea: STAI NU…
BEEP BEEP BEEP
Geoff: Se pare ca am pierdut legatura … heh heh…
Bridgette: Acum , Daniela din Bucuresti!
Alejandro: Da Doamne sa nu fie obsedata sau travestita! Da Doamne!
Daniela: Buna seara toata lumea! Nu o sa credeti! Sunt Daniela…
Alejandro: “Incredibil!”
Daniela Crudu: CRUDU!
Alejandro , Geoff si Bridgette: OMG!!!!!!
Daniela Crudu: Mi-a venit o idee si as vrea sa vo o propun. Adica m-am gandit mult la ea si nu imi place sa gandesc. Ar trebui sa facem un grup de doua pitipoance si un cocalar: Daniela Crudu , Bianca Dragusanu si Alejandro Burromuerto!
Geoff & Bridgette: NU NU NU NU NU! Ele Antene , Noi Pro , Ele Antene , Noi Pro!
Alejandro(in minte): Hmmm , asta o va face geloasa cat casa pe Heather. ACCEPT! Oh , ar trebui sa zic asta cu voce tare , nu doar in gand…
Daniela Crudu: Deci aceepti!
Alejandro: DA!
Geoff si Bridgette in lovesc fata cu palma.
Daniela Crudu: Perfect! Ne intalnim diseara la Club Bamboo sane facem de cap. Si sa vi fara bani , avem noi grija de tot.
PUBLICITATE!
Geoff si Bridgette se ridica furiosi de pe scaune , se duc la Alejandro si striga: ELE ANTENE , NOI PRO , ELE ANTENE , NOI PRO , CE NU INTELEGI? SUNTEM DIN TRUSTURI DIFERITE!
VILA NUMARUL 8:
Heather: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! MA DUC IN BAMBOO SI II TERMIN!!!!!
CLUB BAMBOO , SEARA:
Daniela: Ma bucur ca ai venit!
Aleajndro: Chiar sunteti Bianca si Daniela. Hehehe!
Bianca:…
Alejandro: Buna Bianca!
Bianca:…
Alejandro: De ce nu vorbeste?
Daniela: Cred ca i-a amortit creierul , I se intampla des… SA INTRAM! Bianca…? Biancaaaaa? Sunt tipi cu bani inauntru!
Bianca: Sunt ca si intrata!
Alejandro: Ok… Hei e chiar frumos aici. Muzica e chiar ritmata. Ce faceti?
Bianca: Dans pentru bani!
Alejandro: Adica…
Danieala: Dansam ca ceilalti sa ne puna bani la chiloti.
Alejandro: Ew , asta e scarbos. Ma duc…sa beau ceva.
Daniela: Bei in timp ce noi dansam? OH! Esti un rebel!
Un Cocalar: Mda , femeile roiesc in jurul meu caci am portofelul greu!
Alejandro: Buna amice!
Un Cocalar: Nu , nu din nou tu! Te-a trimis Geoff sa ma eclipsezi! O sa stau in baie si o sa plang!
Femeile: Stai tipu cu bani! TIPU CU BANI!
LA INTRARE:
Bodyguard: Ne pare rau Doamna , nu intrati fara invitatie!
Heather: Vrei invitatie? Iti arat eu invitatie!
Heather ii trage un cap in gura Bodyguardului iar acesta cade lat. Heather intra in club. Ea il vede pe Alejandro care era purtat de multe fete pe brate.
Alejandro: Hei , nu ce? Lasa-mi cureaua! Hei! Nu pentru asta am venit aici!
Heather il striga pe Alejandro. De geaba , tipetele celorlalte fete acopereau urletele ei. Heather , cade in genunchi , foarte intristata. Alejandro , scapa din mainile fetelor si incepe sa fuga.
Alejandro: Heather?! HEATHER! Ce cauti aici?
Heather: Am… primit invitatie…
Alejandro: Chiar asa eu cred ca erai geloasa… Hai sa plecam de aici , fetele astea sunt nebune…
Heather: Vezi , tot la mine ai venit…
Alejandro: Hmp , lasa-ma sa beau un ultimo paharel de vin.
Alejandro ia un pahar si il be ape cat.
Alejandro: Vai ce puternic e!
Heather: Ai luat o gura din Vinul Tequilla Bere Tuica! E un nou protip. Are 500% alcool.
Alejandro: Asta e imposibil! HAP! Ma scuzati! Uite banana zburatoare a mortii.
Heather: Vai de mine! Te-ai imbatat? Esti bine?
Alejandro: Ma simnt atat de bine poneiule mic si rooooz!
Heather: Hai sa plecam.
Alejandro: Eu sunt Al-Man adica jmeker de smeker! Nu stiti voi din astea , gangsterisme de ale noastre! *Alejandro se ciocneste de o fata* UH! Am lovit una , doua , patru , zece , douazeci , patruzeci , de femei! HEI , ININTE SA PLECAM! HAP! VREAU SA VA SPUN CA TOATE VOI , FEMEILE DE AICI , SUNTETI NISTE CRUDE , CA DANIELA C*RVU! HAP!
Heather: E invers!
Alejandro: A da scuze! SUNTETI NISTE DANIELE CA CRUDANIELA C*RVU! VA PUPA AL-MAN!
Bianca: Ei si? Are dreptate!

*Helena Paparizou - Gigolo [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest Link]

Din episodul urmator din "O viata cu Drama Totala: Catalin Bomecratu"
Lindsay: M-am angajat ca model la unu care spune sa-i zice Bote sau ceva...
Beth: AAA Catalin Botezatu! In sfarsit pot sa ma lansez in cariera de Designer!
Harold: Duncan , plangi?
Duncan: Trebuie sa salvez copii din Africa. Acum voi adopta noua mea tehnica -> Power Flower: Make Love , Not War!

Duncan
Puternic
Puternic

Sus In jos

Mesaj Re: O viata cu Drama Totala!

Mesaj Scris de George la data de Dum Mai 08, 2011 9:55 am

Cel mai amuzant episod , mai ales cand Alejandro s-a imbatat. Stiu cum e Rolling on the floor M-ai surprins placut , continua tot asa. Big grin

ECHO

ECHO

ECHO

ECHO

ECHO
George
Socotit
Socotit

Dolari : 24617
Reputatie : 54
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 19
Stare de spirit : Saumensch
Citat favorit : "He was the book thief without the words"

Sus In jos

Mesaj Scris de Sony la data de Vin Mai 20, 2011 4:02 am

faza mea pref a fost

"*Alejandro se ciocneste de o fata* UH! Am lovit una , doua , patru , zece , douazeci , patruzeci , de femei! HEI , ININTE SA PLECAM! HAP! VREAU SA VA SPUN CA TOATE VOI , FEMEILE DE AICI , SUNTETI NISTE CRUDE , CA DANIELA C*RVU! HAP!
Heather: E invers!
Alejandro: A da scuze! SUNTETI NISTE DANIELE CA CRUDANIELA C*RVU! VA PUPA AL-MAN!"

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sony
Gladiator
Gladiator

Dolari : 43007
Reputatie : 61
Data de inscriere : 06/03/2011
Stare de spirit : bored

Sus In jos

Mesaj O viata cu Drama Totala: Catalin Bomecratu

Mesaj Scris de Duncan la data de Lun Iul 04, 2011 9:13 am

Duncan se plimba pe straduta unde era vila lui si trecea pe langa vila lui Lindsay. Deodata , din fereastra casei zboara un sutien direct pe capul lui Duncan.
Duncan: Hei , ce dra… Sutiene roz care cad din cer? Oare visul lui Owen se indeplineste?
Apoi zboara si o pereche de chiloti de dama de pe fereastra casei lui Lindsay.
Duncan: Hm , deci sutiene si chilotei sar din fereastra lui Lindsay… deeeeeeeeeeci….
Duncan fuge la fereastra de unde au zburat sutienul si chiloteii. El se uita pe fereastra si…
Beth: Mi-as dori sa stiu cum sa ma dezbrac de lenjerie fara ca ea sa zboare pe fereastra…
Duncan: MIAAAAAAAAAAA!!!! OCHII MEI! CERUL CADE! CADE CERUL! MUSTATA LUI HADES LA P***A LUI BETH! HWWOOOOOO!!!!!
Beth: Ce se intampla?
Duncan cade , se face verde la fata , voma ii curge in continuu din gura si isi pune mana la ochi!
Courtney: AAAA! Ce i-ai facut lui Duncan?
Beth: Nimic! El doar a trecut pe aici si…
Courtney: L-ai orbit cu uratenia ta nuda! Tu chiar nu te aranjezi?
Beth: Hei! Da chiar tu de unde ai aparut?
Courtney: Mai scutestema! Tipatul lui sa auzit cred ca si in Germania!
Beth: Si… ce ai de gand sa faci?
Courtney sare pe fereastra in camerea lui Beth si o demoleaza! Si camera si pe Beth. Apoi Courtney il ia pe Duncan in brate si incepe sa planga.
Duncan: Arde , arde!
Courtney: Sarmanul… Hei , dar ce cautai tu cu ochii in casa lui Lindsay?
Duncan: Ah pai eu… tu vrei sa imi faci mai mult rau nu? Du-ma la doctor! Poate orbesc!
(Opening)
VILA NUMARUL 3:
Duncan era singur acasa si se uita la televizor.
Televizorul: “Milioane de copii mor anual in Africa din cauza lipsei de mancare , hrana , a bolilor sau chiar sufocati”
Duncan: Sniff Sniff!
Harold: Cioc cioc! Am adus un… Huh? Duncan plangi?
Duncan: CE?! Eu? Haha , dar tu ce cauti la mine in casa hippyotule?
Harold: Mda , merci de intampinare. Ti-am adus un cos cu fructe. O recomandare buna pentru… problemele tale… Nici nu imi imaginez cat de traumatizant poate fi sa o vezi pe Beth goala.
Duncan: Nici sa nu iti imaginezi. Nu doresc asta nici celui mai rau dusman!
Harold: E cumva la TV spotul cu copii din Africa si cauzele deceselor lor si cu donatiile. Cred ca as dona si eu ceva.
Duncan: Mda si eu…
Harold: CE? Duncan vrea sa ajute? Te simti bine?
Duncan: Hah ace amuzant… Doar ca imi e mila de sarmanii copii africani.
Harold: Pai hai sa ii ajutam.
Duncan isi pune o masca de oxigen si apoi il loveste pe Harold.
Harold: Dar ce…
Duncan: Nu mai vorbi! Folosesti din aerul copiilor din Africa. LE RESPIRI AERUL! II SUFOCI!
Harold: Defapt ei se sufoca de la…
Duncan ii maid a o lovitura lui Harold.
VILA NUMARUL 9:
Lindsay si Tyler tocmai venisera acasa iar Justin era la o sesiune.
Lindsay: Si el mi-a zis , o nu se poate! Chiar ieri a fost ziua ta?! Iar eu i-am zis “DA!” Si el imi zice ca sunt fix ceea ce el cauta si eu…
Tyler: De ce nu discuti chestii din astea cu Beth? Adica ea e fata…
Lindsay: Um , pentru ca tu m-ai dus cu masina! Unde ramasesem? Si purcelusul mi-a zis…
Tyler: Era vorba despre creatorul de moda…
Lindsay: Creatorul? Dumnezeu?! Oh , da! Creatorul de moda… deci eu i-am zis “AAAAAARGH! CE NAIBA S-A INTAMPLAT AICI?”
Tyler: De ce ai fi intrebat asta?
Lindsay: Tyler , uite!
Casa era ravasita iar usa de la camera lui Beth era zgariata si rupta.
Tyler: ASTA E ORIBIL! Cine si-a uitat o bucata din unghie in usa asta!
Lindsay: Nu stiu de ce lumea crede ca sunt mai proasta ca tine. Ia stai! Asta e usa de la camera lui Pet!
Tyler: Beth…
Lindsay: MAI RAU!
Lindsay intra in camera ravasita a lui Beth. In mijlocul ei era Beth goala , cu o scandura pe ea.
Lindsay: BETH! Nu te poti misca?
Beth: Nu , eu am pus scandura asta pe mine ca sa imi acopar goliciunea.
Lindsay: Dar nu e nici o problema. Esti foarte frumoasa chiar si goala!
Beth: Chiar crezi?
Lindsay: Da! Nu-i asa Tyler?
Tyler: HAC! CAH! KKKK! KJHCKJHWWFVYVBFYVCUVCUYVVJPOHIGBBGI! MAMAAAAAAAAA!!!!
Tyler iese tipand din casa.
Lindsay: Asa face el cand ii place de cineva… cred.
Beth: Uh , las-o balta. Courtney avea dreptate sa ma bata ca-s urata si aproape l-am orbit pe Duncan.
Lindsay: Ce legatura are Courtney cu bomba nucleara care a explodat la noi in casa?
Beth: Oricum , ce ai facut azi?
Lindsay: Ei bine m-am angajat ca model!
Beth: Model? O papusica din aia care merge pe podiumuri imbracata de diferiti designeri.
Lindsay:Da si merg imbracate in chestii ca astea. Hei , astea nu sunt pozele mele.
Beth: Nu , defapt alea sunt desenele mele!
Lindsay: Vai tu le-ai facut? Dar sunt foarte frumoase! Mi-as dori sa defilez in rochia asa roz atat de draguta!
Beth: Chiar crezi?
Lindsay: Da! Hei am o idee!
Beth: O.O
Lindsay: As putea sa vorbesc cu diz , des , dus…
Beth: Designer.
Lindsay: Asa , sa vorbesc cu ala la care m-am angajat sa te ajute sa te lansezi?
Beth: Vai Lindsay ar fi frumos! Dar la cine te-ai angajat?
Lindsay: M-am angajat ca model la unu care spune sa-i zice Bote sau ceva...
Beth: AAA Catalin Botezatu! In sfarsit pot sa ma lansez in cariera de Designer!
VILA NUMARUL 3:
Courtney: Ce faci aici?
Duncan: Ma ocup de noua mea “toana” cum iti place tie sa ii spui.
Courtney: Si care ar fi aia? Grafiti in centrale nucleare?
Duncan: Trebuie sa salvez copii din Africa. Acum voi adopta noua mea tehnica -> Power Flower: Make Love , Not War!
Courtney: Vai Duncan! De cand asteptam sa devi o persoana mai buna.
Duncan: Heh , ma rog , pune-ti asta!
Courtney: De ce mi-as pune o masca oribila?
Duncan: Pentru ca multi copii din Africa mor sufocati , asa ca incerc sa fac sa le respiram cat mai putin aerul!
Courtney: Eu nu cred ca mor din…
Duncan: Puneti-o sau plang. Si stiu ca nu iti place sa ma vezi plangand!
Courtney: Cum adica nu-mi place gand plangi? Esti chiar atat de dragalas cand…
Duncan: Of , Snif Snif
Courtney: Bine iau masca. Plec!
Duncan: Si ea crede ca nu o cunosc. Pot sa ma prefac extreme de bine!
LOCUL UNDE SE VA TINE PREZENTAREA DE MODA:
Beth: HEH HEH! Lindsay , nu-mi vine sa cred ca o sa il intalnim pe Botezatul!
Lindsay: Potoleste-te si vezi ca ma tragic de chiloti!
Beth: oh da esti in costum de baie!
Un personaj ciudat isi face aparitia.
???: Helau Gurlz!
Modelele: Buna Catalin.
Beth: Huh? Dar el nu este Botezatul.
Bomecratul: Mi-as dori eu sa fiu Botezatul. Eu sunt Catalin Bomecratu. Dar vreau sa mi se zica Bome.
Beth: Bome?
Lindsay: Scuze.
Beth: Dar , scuza-ma de intrebare. Ce e ala un bomecrat?
Bomecratul: Nu stiu si nici nu imi pasa. Dar pe tine cum te cheama?
Beth: Beth.
Bomecratul: Ei bine spune-mi si mie ce e ala un Beth. Nu raspunde ca nu vreau sa stiu. Oricum cred ca e o chestie urata altfel nu te-ar chema asa. Mult prea urata sa fie model… Tu de fapt ce cauti aici?
Beth: Am venit sa ma ajuti sa ma lansez in cariera de designer.
Bomecratul: Ok , sure. So , in spate vei gasi toate materialele pentru ca you sa faci ce ai nevoie. Fa ceva ce sa ma uimeasca. Now , let’s go , ucenico.
PE O ALEE LANGA CASA LUI HAROLD:
Courtney: Sti ce ar face plimbarea mai romantica , floricica?
Duncan: Sa nu imi mai spui in astfel de moduri in care ma faci sa imi fie greata?
Courtney: Nu. Ar fi mai romantic daca ne-am scoate mastile astea! Nu se va sufoca nimeni daca am respire aer curat. Iar mastile sunt oribile.
Duncan: Ti-am zis Courtney , vreau sa ii salvez.
Courtney: Dar chiar daca ar fi adevarata chestia cu sufocarea cum s-ar presupune ca am ajuta , nerespirand din Romania , sa ajunga aer respirabil in Africa?!
Duncan: CO2 e trimis de vant.
Courtney: Dar vantul contine O2! HMP! Ma duc acasa!
Duncan: Nu folosi foarte multa enrgie. Nu uita ce ti-am zis! Sa mancam cat mai putin ca sa trimitem cat mai mult copiilor din Africa. Heh! Hm , aud zgomote!
Duncan se uita pe geamul casei lui Harold. Acolo , el dansa intr-un costum mulat pe muzica ritmata.
Harold: Oh , da! O sa vezi! Osa fiu o masina de muschi oentru tine LeShawnaAAAAAAA! Duncan! Ce cauti tu acolo?
Duncan: Sti ce am stabilit Harold! Nu faci miscare! Economiseste energie!
Harold: Hai Duncan , exagerezi acum!
Duncan: Ti-am zis o data! Ti-am zis de doua ori! Chiar de trei ori si tot nu ai bagat la cap! Sti ce ti-am zis ca se va intampla! Te bag la Saorma!
LeShawna: Ce se intampla?
Harold: Duncan vrea sa ma bage in saorma pentru ca nu respect programul lui stupid pentru salvarea africanilor.
Duncan: Da-te la o parte LeShawna! Sau te bag si pe tine!
LeShawna: Vrei sa ne batem! Tupeistule! N-ai curaj!
Duncan: Sa ma ierte africanii , dar am invatat o regula de aur: PENTRU PACE E NEVOIE DE RAZBOI!
Duncan scoate briceagul.
LeShawna: Uh oh!
LOCUL UNDE SE VA TINE PREZENTAREA DE MODA:
Una dintre modele: Dar de ce vorbesti cu accentual ala de gay?
Bomecratul: Tu esti gay nu eu! ADI!
Adi Pescariu: Oh Bome! Intalnirea e diseara la 8. Hai pa!
Bomecratul: Ciao! Uh… Am o intalnire la un club. Si e si Adi membru. Sa va spun ceva amuzant. Vrea si Solcanu sa intre in club dar nu il lasam ca ne e frica ca el ne linge toti morcovii!
Modelele:…
Bomecratul: Cum sa o dreg? Cum sa o dreg? Gata stiu! E club de gatit. E jmeker! Deocamdata sunt doar eu Adi si Bote. Eu ling acadele iar Adi baga morcovul in castron! AH! Dar iese mereu! Pentru ca… el nu stie cum se pune un morcov…. Pentru salata , obscenelor.
Lindsay: Apropo de scene , cat mai e pana incepem?
Bomecratul: Vreau sa vad ce a creat Beth! Daca merita sa ii pun creatia ei pe una dintre voi.
Beth: Am venit!
Bomecratul: Si creatura ta unde e?
Beth: Eu sunt Beth!
Bomecratul: Am zis creatura? Vroiam sa zic creatie , foghiv mi , gurl!
Beth: E aici!
Modelele: Vai ce frumos e , chiar as purta asa ceva , e trendy , ce dragut , ce sexy ar fi pentru mine!
Bomecratul: Gurlz!
Modelele: Da!
Bomecratul: Shat ap!
Modelele: Bine…
Bomecratul: Trebuie sa o analizez. Hmmm…
Beth: Deci?
Bomecratul: E frumusica dar… toata lumea stie ca c*caniul e noul roooooz!
Beth: Ce?
Bomecratul: Bine , ti-o zic pe limba ta! Sh!ty iz da neu P!nk! Dar te voi ajuta! Du-te sa imi aduci un suc de portocale!
Beth:…
Bomecratul: Acum pa! Gurlz , pe scena!
Primul model apare pe scena , intr-o rochie de seara in c*caniu! Primele critici au aparut si erau toate negative! Cum sa foloseasca o astfel de culoare , ca imbatraneste , si deastea.
Bomecratul: Ce public dur! Gata stiu! Bikini in c*caniu! Du-te gurl!
La fel , aprecierile au fost la fel de proaste.
Bomectraul: Hmmmm , o sunt un geniu! Bikini in c*caniu in dungi! Du-te gurl!
Modelele se duceau una cate una in costume in c*caniu si toate primea critici proaste pentru costume.
Bomecratul: Nu imi pierd increderea! Mai am inca rochia speciala in c*caniu!
Beth vine cu un pahar cu suc de portocale dar se impiedica si distruge rochia.
Bomecratul: NO! NO ROCHIA! ORICE BUT NO ROCHIA! Sunt mort!
Beth: Lindsay , poarta rochia asta! Poate lui Bome nu ii place dar , macar sa il ajut si eu putin!
Lindsay: Dar Lindsay asta nu e roz! E c*caniu!
Beth: E vechiul roz! Acum Du-te cu rochia asta pe scena!
Lindsay defileaza pe scena in rochia roz si criticile buna au inceput sa apara.Criticile erau chiar foarte buna. Ca e trendy ca e fresh ca e sexy.
Bomecratu: OMG! Tanc you Beth! M-ai salvat! Acu merg pe scena!
Bomecratu merge pe scena si ia microfonul.
Bomecratul: Ma bucur ca va placut. Rochia era singurul lucru adevarat. Celelalte obiecte in c*caniu erau doar la misto! Cine zice ca c*caniul e noul roz e un tampit!
Beth: Dar tu ai zis…
Bomecratul: STFU! Sper ca va placut rochia speciala roz marca Catalin Bomecratul! Ciao!
Beth: Si-a insusit meritele mele pentru rochie!
Lindsay: Oh Beth , lasa-l. Putem gasi pe altcineva sa te ajute.
Beth: Nu , am invatat ceva azi. Ma ajut singura. Dar o sa am nevoie de tine.
Lindsay: O voi face!
Modelele: Putem veni si noi? NU mai vrem sa defilam in costumele urat ale lui Bome.
Beth: Bine fetelor sa mergem!
Bomecratul: HEY! They are modelele mele! Adu-le inapoooooi! Hmp ce imi pasa! Pescariu ma va ajuta sa uit de asta! In Castron!
VILA NUMARUL 3:
“TV-> Reporter: O donatie mare din partea unor adolescenti care au dorit sa ramana anonimi , a bucurat sute de copii africani dintr-un satuc uitat de lume. Printre lucrurile donate se numara haine , obiecte de uz casnic , creioane si saorma.”
Duncan: E dragut sa faci ce trebuie! *Duncan isi arata briceagul plin de sange* MWAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!
Harold: Razi mai incet si taie mai repede carnea de burgeri!
LeShawna: L-ai auzit!
Duncan: Vorbiti mai putin si curatati cartofi mai mult. Ati avut noroc ca Courtney mi-a zis ca ei mor sufocati de caldura sau… O.O va bag la saorma!
LeShawna: Bineee! Sti ca nu imi place sa gatesc saorma. Decat sa o cumpar
Duncan: Si sa o mananci. Mehehe. Vacutzo.
Duncan e lovit cu un cartof in cap aruncat de LeShawna.

VA URMA...
Sef de sectie: Deci voi vreti sa fiti politisti voluntari? N-aveti pic de sansa. Decat tipul ala , sa zicem.
Tyler: Vorbeste de mine! Oh da!
DJ: Nu cred ca se refera la tine.

Duncan
Puternic
Puternic

Sus In jos

Mesaj Scris de Alejandro 2 la data de Lun Iul 04, 2011 9:45 am

Mi-a placut foarte mult episodul asta!A fost foarte interesant si foarte amuzant!Bravo,tine-o tot asa! :veryhappy:

Alejandro 2
Cantaret
Cantaret

Dolari : 28217
Reputatie : 3
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 17
Localizare : Galati
Stare de spirit : Fericit,dar nu tot timpul

http://img802.imageshack.us/img802/1614/dsfdk.png

Sus In jos

Mesaj Scris de George la data de Lun Iul 04, 2011 10:50 am

Faza preferata :
"Beth: Dar , scuza-ma de intrebare. Ce e ala un bomecrat?
Bomecratul: Nu stiu si nici nu imi pasa. Dar pe tine cum te cheama?
Beth: Beth.
Bomecratul: Ei bine spune-mi si mie ce e ala un Beth. Nu raspunde ca nu vreau sa stiu. Oricum cred ca e o chestie urata altfel nu te-ar chema asa. Mult prea urata sa fie model… Tu de fapt ce cauti aici?" Rolling on the floor))))))

ECHO

ECHO

ECHO

ECHO

ECHO
George
Socotit
Socotit

Sus In jos

Mesaj Scris de KiMO la data de Sam Oct 01, 2011 2:26 am

acum am recitit toate episoadele si eu.. pacat ca s-a inchis. era fff smecher Rolling on the floor)

14:37:1114:37:1114:37:1114:37:1114:37:1214:37:1214:37:1214:37:1214:37:1214:37:1214:37:1214:37:1314:37:1314:37:1314:37:1314:37:1314:37:1414:37:1414:37:1414:37:14
let behind the perfect crime
useless people
curious schools

mimicking fools

creatures lie in here
looking through the window
there's bath tubs full of glow flies
i am sorry it's this way

KiMO
Zeu
Zeu

Dolari : 98190
Reputatie : 182
Data de inscriere : 01/09/2010
Localizare : indecis
Stare de spirit : Bitchy

https://www.youtube.com/OfficialFoxKids

Sus In jos

Mesaj Scris de Duncan la data de Dum Oct 02, 2011 7:12 am

S-ar putea sa pun noi episoade candva.

Duncan
Puternic
Puternic

Sus In jos

Mesaj Scris de Mike la data de Dum Noi 27, 2011 4:08 am

Si mie imi pare rau ca nu mai pui fiindca era super amuzant!!!

Mike
Geniu
Geniu

Dolari : 25870
Reputatie : -7
Data de inscriere : 24/09/2010
Varsta : 18
Localizare : IDTF
Stare de spirit : ~Nobody Cares~
Citat favorit : I sneaked to the mirror,in the darkness of night.

http://xat.com/GrupuldistractieiROMANIA

Sus In jos

Mesaj O viata cu Drama Totala: Militienii din BD

Mesaj Scris de Duncan la data de Dum Dec 04, 2011 3:21 am

Karter: S-a intors Luceafaru!
Duncan: Oh nu , minerii ataca Bucurestiu!
Karter: Nu ma , cap in forma de perie , m-am intors eu.
Duncan: Ai fost plecat.
Karter: Da , in Rusia , cu afaceri.
Duncan: Nici nu , ti-am simtit lipsa…
Karter: Heh , oricum… a venit factura?
Duncan: Factura?
Karter: Da , aia , chiria lu Chris.
Duncan: Ah da , Owen a deschis asta , dupa ce a vazut-o a lesinat , de la prea multe cifre.
Karter: Unde e?
Duncan: Acolo jos. Nimeni nu a indraznit sa o ridice.
Karter ia facture si pleaca.
Duncan: Hei , las-o jos , e malefica!
Karter: Mai conteaza , trebuia sad au pe ceva banii castigati din Rusia?
Duncan: Bani!?
Karter: Da , cateva mii de euroi! Hai salut!
Duncan: Cate...va mii de…? KARTER ASTEAPTA!
(Opening):
CUIBUL MAFIOTILOR:
Ivan: Hai Tom , prinde-l!
Nicolas: Nu are sanse , mereu Jerry castiga.
Aleksandr: TACI BOULE! Am vazut o data un episode in care Tom i-a prins pe Jerry si Nibbles intr-o sticla si apoi Tom s-a pus la somn.
Nicolas: Una dintr-o-mie!
De o data usa de la ascunzatoare e izbita de un perete.
Ivan: Stinge Televizoru!
Bunicu: OFFFF!!!
Ivan: Sefu? De ce ati venit asa de repede? L-ati omorat déjà pe Karter?
Bunicul: Nu… Ori copilu ala e super norocos or ma-sa a avut o aventura cu Chuck Norris… Am avut noroc ca am supravietuit.
Nicolas: Dar ce s-a intamplat?
Bunicul: Nici nu vrei sa sti! Ahhh , degetu! Spuneti-mi , ce-ati facut cat am fost plecat…?
Nicolas: Ne-am uitat la To…
Bunicul: To…?
Aleksandr: Idiotule! Da la filme cu Todoran Vasile!
Bunicul: Cine dracu e ala?
Aleksandr: E seful sectiei de politie nr. -2
Bunicul: Aia nu e sectia de politie din apropiere?
Ivan: Chiar aia! Sectia aia de politie ne-a interrupt toate planurile pe o perioada cat ai fost plecat. Acum ne uitam la filmarile din satelit sa ii gasim punctu salb.
Bunicul: Ah perfect! Dati-mi si mie sa vad!
Nicolas: NU!!!!
Bunicul: De ce?
Ivan: Pentru ca…
Aleksandr: Pentru ca…
Nicolas: Pentru ca tocmai i-am descoperit punctual salb!
Bunicul: Serios?
Ivan&Aleksandr: SERIOS?!
Nicolas: Da… Sectia aia e atat de buna pentru ca are agenti buni…Dar sectia anagjeaza si oameni fara experienta , si daca vom baga niste oameni prosti in interior , sectia va avea rezultate proaste.
Bunicul: Genial! Ivan si Aleksandr ar putea lua lectii de la tine! Acum , scuzati-ma , ma duc la spital , si sa dau un telefon!
Ivan: De unde ai stiut ca sectia -2 angajeaza?
Nicolas: Cu netul de pe cartel Olingi Minimia ai internet gratuit pe cartela de telefon oriunde in ascunzatorile de mafioti , atat de rapid , incat cei de la Olingi au fost nevoiti sa creeze o noua cifra pentru acea viteza!
VILA NUMARUL 3:
Duncan: Lui Karter ii merge foarte bine pentru un taietor!
Courtney: Taietor?
Duncan: Da , ma , ala care lucreaza la taierea lemnelor! El lucreaza la atelierul bunicului sau , care locuieste aici , s-a dus cu el in Rusia , pentru o perioada , si a castgiat cateva mii de euro!
Courtney: (ce? MII!!!?!! Stai , doar nu o sa ma las eu mai prejos) Paid a , toata lumea stie ca taietorii de lemne sunt foarte aprecioati in aceasta tara.
Duncan: Si tocmai mi-am dat seama ca in 2 saptamani nu o sa mai primesc alocatie deoarece implinesc 18 ani! Ar trebui sa incep sa lucrez!
Courtney: Eu lucrez deja! Castig foarte bine! E o slujba foarte bine platita si respectabila.
Duncan: Crezi ca imi poti gasi si mie un post acolo?
Courtney: Eh…. Scuze…nu mai sunt…locuri!
Duncan: La fel mi-a zis si Karter…
CU CEVA TIMP IN URMA:
Unu nenea cu burta mare: Si cand ma intorc vreau sa o vad luna! Data cu doua straturi de ceara! Si vreau sa cureti si bancheta din spate , ca a vomit al’ micu pe ea!
Courtney: In pret e inclus doar un strat deceara. Al doilea strat si curatarea banchetei vor creste suma!

INAPOI LA DISCUTIA DINTRE COURTNEY SI DUNCAN:
Courtney: Mda… Hei , sti unde e Owen.
Duncan: A ramas cu capul in gunoi , dupa ce a dus gunoiul ultima data.
Courtney: Crezi ca a murit?
Duncan: Nah , cred ca doarme!
KARTER: OMG! OWEN E PLIN DE SANGE!
Owen: SANGE?! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! *Owen fuge in camera lui*
Karter: Sau poate era doar Ketchup-ul de la Burgeri…
Duncan: Karter! Persoana de care am nevoie! Esti sigur ca bunicul tau nu mai are nici un post liber?
Karter: Ba da… Nu e chiar al lui. E un post al unui prieten…
CU CEVA TIMP IN URMA:
Bunicul: Vreau sa bagi cativa oameni de ai tai in sectia aia de politie pentru a stompa cat de cat eficienta politistilor.
Karter(telefon): Oameni? Eu nu am oameni!
Bunicul: Ba da , ai! Si o sa iti zic doi dintre ei! DJ si Tyler!
Karter(telefon): Nu stiu daca o sa ii accepte.
Bunicul: O hai acum , cine nu accepta voluntari? Si vezi sa mai bagi pe cineva , ca sa formeze o brigade.
Karter(telefon): Pe cine?
Bunicul: Pe cineva care sa faca treaba foarte prost. Ca Duncan. Un delicvent. Dar el nu ar accepta…

Karter: Vi putin , mai incolo , acolo langa Mall Carablasta. O sa discutam acolo…
LANGA MALL CARABLASTA:
Duncan: Karter , am venit cu graffiti!
Karter: De ce ai fi venit cu graffiti?
Duncan: Duh , pe mall-ul asta toata lumea face graffiti.
Karter: Ar trebui sa termini cu coportamentul asta de delicvent , si sa te porti mai “civic” daca vrei postul.
Duncan: LOL , doar nu e post de politist sau ceva…
Karter: Defapt… Ah , iata ca au venit DJ si Tyler.
DJ: Despre ce post e vorba?
Tyler: Is gata de munca!
Duncan: Ia stai! Sper ca nu e un concurs pe acest post.
Karter: Nu , doar ca e nevoie de minim o echipa de trei pentru a forma o brigada.
Duncan: Brigada?
Karter: Slujba de care v-am zis… Este de politist voluntary platit.
Duncan: CE?! NU!!!
DJ: Pare periculos…
Tyler: Haide baieti , mereu mi-am dorit sa port o insigna de politist. DJ , doar gandeste-te , vei fi un erou , toti iepurii te vor iubi , si Duncan , poti sabota politia din interior si primesti si bani pentru asta!
Duncan&DJ: Bine…
Duncan: Dar nu pot sa merg asa in sectie. DJ… da-mi fesu tau. Daca imi vor vedea cresta ma vor da afara in suturi!
SECTIA DE POLITIE -2:
Cocu: Domnule Todoran! Au venit 3 oameni , zic ca vor sa devina voluntari!
Todoran: Lasa-I sa intre Cocule!
Duncan , Tyler si DJ intra in camera sefului Todoran.
Todoran: Deci voi vreti sa fiti politisti voluntari? N-aveti pic de sansa. Decat tipul ala , sa zicem.
Tyler: Vorbeste de mine! Oh da!
DJ: Nu cred ca se refera la tine.
Todoran: Poate sit u ai avea sansa. Dar vorbesc de tipu cu privirea rece.
Tyler: Nu am privirea rece!
Duncan: Vorbeste de mine…
Tyler: Cineva se supra-apreciaza.
Todoran: Ma rog , tocmai de asta angajam voluntari platiti. Programul nostrum de acreea politisti de elita!
Secretara: Domnule , tocmai am primit un pont! Clanul Creioane fac aprovizionarea cu droguri mafiei rusesti!
Todoran: De cand asteptam sa ii infund pe cioroii aia! Haideti baieti , sa vedeti cum se munceste. Hm… voi sunteti trei , nu?
Duncan: Da…
Todoran: Vreti sa formati o brigada?
Duncan: Sa zicem…
Todoran: O sa va trebuiasca un nume. Va gasim unul mai incolo.
POARTA PALATULUI CLANULUI CREIOANE:
Todoran: POLITIA! MAINILE SUS!
???: Stai , mo , macatzash , ce faci atata galagie ca trezesti puradeii! Tu sti cum e sa adormi 25 de creature din alea?
Todoran: Tu cine esti?
Colorate: Eo-s capu la familia Creioane. Numele meu este Colorate!
DJ: Numele tau este Creioane Colorate?
Colorate: Da , Mo , stiu ca is jmeker de jmeker!
Todoran: Trebuie si voi sa faceti ceva… Duncan , controleaza-l la piele!
Duncan: Chiar trebuie sa fac asta?
Todoran: Daca vrei sa iti primesti banii!
Duncan: Da zici ca a stat prea mult la soare! Ori asta ori ca a vizitat cernobalu , si a sarit apoi intr-o balta de noroi!
Colorate: Mo , esti rasist?
Duncan: DA!
Colorate: Oh e bene , vroiam doar sa ma asigur , traiti-ar familionu....
Duncan: Nu are nimic la el!
Colorate: PAI VEZI MO!? Da tu esti prost , si…
Puradel: Tati , ce se intampla , nu ma lasa sa mergin lumea viselor… *zise puradelul cu o punga de heroina in mana*
Colorate: BA 50 CENT PROST CE ESTI! Scuzati-mi puradelu , e al mai prost , 50 cent , a fost crescut de oceloti si…
Colorate scoate pistol si e gata sat raga , dar Duncan cu o reactie mai rapida , scoate briceagul si il raneste pe Colorate cu el!
Duncan: Oops!
Todoran: Foarte buna reactive Duncan! Felicitari! Acum sa ne continuam razia.
Duncan: Merci , sefu!
Todoran: Sti , am decis sa te pun pe tine sef de brigada.
Duncan: Wow , Brigada Duncan. BD. Ca in filme. Numai ca ei erau Brigada Diverse.
CUIBUL MAFIOTILOR:
Karter: Jur ca nu stiam ca ii vor trimite chiar la clanu care te aprovizioneaza pe tine cu droguri… serios.
Bunicul e gata sa il impuste pe Karter pentru acest FAILURE cand… Nicolas intra pe usa.
Nicolas: Sefu , ai auzit! Clanu Creioane pastrau toata heroina , noua ne dadeau numai faina! Tocmai acum a dat la stiri!
Bunicul lui Karter trage cu pistol in sus!
Bunicul: Ai avut noroc de data asta. Dar mai bine de asiguri ca BD nu imi vor incurca planurile!

VA URMA...
Nicolas: Ce zici de echipa noastra pe care am facut-o?
Bunicul: Mda...dar echipa nu mai are patron de imagine...
Ivan: Ne trebuie unu cu burta mare , ca aia au succes in fotbal...
Karter: Burta mare , huh?
Aleksandr: Da , si prost!

Duncan
Puternic
Puternic

Sus In jos

Mesaj Scris de Mike la data de Dum Dec 04, 2011 7:12 am

Bravo Duncan!!!Faza preferata:
"Nicolas: Ne-am uitat la To…
Bunicul: To…?
Aleksandr: Idiotule! Da la filme cu Todoran Vasile!"

Mike
Geniu
Geniu

Sus In jos

Mesaj Scris de George la data de Dum Dec 04, 2011 9:22 am

Episodul asta a fost chiar bun. Imi place asa de mult bunicul lui Karter : )). Clanul creioane...Colorate Rolling on the floor). Mult haz ca de obicei,tine-o tot asa. Wink + ce am scrie pe mess =D

ECHO

ECHO

ECHO

ECHO

ECHO
George
Socotit
Socotit

Sus In jos

Mesaj Scris de KiMO la data de Dum Dec 04, 2011 10:27 am

Puradel: Tati , ce se intampla , nu ma lasa sa mergin lumea viselor… *zise puradelul cu o punga de heroina in mana*

LOL XDD

14:37:1114:37:1114:37:1114:37:1114:37:1214:37:1214:37:1214:37:1214:37:1214:37:1214:37:1214:37:1314:37:1314:37:1314:37:1314:37:1314:37:1414:37:1414:37:1414:37:14
useless people
curious schools

mimicking fools

creatures lie in here
i am sorry it's this way

KiMO
Zeu
Zeu

Sus In jos

Mesaj O viata cu Drama Totala: Gangsta Bucuresti

Mesaj Scris de Duncan la data de Vin Dec 09, 2011 10:27 am

Alejandro: Si tot nu mi-am gasit o slujba , iar instinctele mele de mascul…Hei,trezeste-te!
Heather: Oh… VAI! Intarzii la repetii cu trupa! Am sters-o!
Alejandro: Dar trebuie sa vorbesc cu cineva despre problemele mele majore!
Heather: Si Blaineley sta in casa…
Alejandro: Trolololo!
CATEVA ORE MAI INCOLO:
Alejandro(in haine de aurolac): Datzi-mi si mie un leu. Nu am ce sa mananc , sunt urat … *isi pune o masca de forever alone* , iar …iar …. IAR MAMA SOACRA E O SCORPIE!
Heather: CE NAIBA FACI? BLAINELEY TI-A DAT IDEEA ASTA?!
Alejandro: Un nu , am vazut ca ti-ai batut joc de mine si m-am gandit sa imi bat si eu joc de cariera mea… poate gandirea nu a fost buna dar in 4 ore la gura de metrou am castigat 400 de lei!
Florin Piersic: Bai ciocoflende! Si tu ciocofemeio! Inchideti gura ca intra musca. Da sunt eu, unicul , nemaipomenitul , inegalabilul…si inca vreo 3 pagini de adjective la superlativ…. FLORIN PIERSIC! Nu , aplaudati , si nu dau autografe!
Alejandro: Dar nici nu dorea….
Florin Piersic: Ce nu fac eu pentru fanii infocati. Uite , aici asa semnatura pe frunte. Apropo te costa 2 lei semnatura… Am fost impresionat de talentele tale! Imi aminteai de mine cand eram tanar. Dar sa nu mai te tin de vorba ca intarzi la intalnire , vreau sa vi maine la Teatru National , ai jucat rolul de aurolac asa de bine , la fel de bine ca trei sferturi din Romania. Hai salut , va pupa Piersic! Glumesc! Sarutul costa 5 lei!
(OPENING)
Karter: O intalnire a marilor capi ai mafiei rusesti…suna asa bestial.
Nicolas: Nu chiar , noi facem asta zilnic… Si ieri am facut!
Karter: Iar eu unde eram , ieri , cand s-a intamplat asta?
Ivan: Incercai sa gasesti 3 frairi pentru posturile alea de politist…
Bunicul: DAAAAR , avand in vedere ca , nepotul meu , Karter , a avut niste rezultate asa bune pe teren , am decis ca poate asista la intalnirile noastre secrete , depsre care toata mafia ruseasca stie…
Karter: Mai putin eu…. Dar voi stati aici mereu?
Nicolas: Mancare , caldura ,lumina , wi-fi , totu gratis… de ce ne-am dori sa plecam?
Bunicul: Ok , incepem , e fix ora 19.00 , trebuie sa inceapa stirile...
Karter: Wut?...
Bunicul lui Karter aprinde televizorul , care e dat pe PRO TV. Acolo , ca de obicei , la ora 19 , Andreea Esca prezinta stirile.
Andreea Esca: Buna seara doamnelor si domnilor. Stire de maxima importanta. Fenomenul Gangster de Romania a devenit de la niste simple graffiti la ceva mult mai rau. Tot mai multi gangsteri apar in capitala iar luptele dintre ei si mafioti iau amploare.
Bunicul: Cred ca e de ajuns *inchide televizorul*
Karter: De ce nu lasam politia sa isi faca treaba?
Bunicul: Politia? POLITIA?! Iti arat eu ce face politia!
Bunicul deschide o jaluzea unde , afara, Duncan , DJ , Tyler si Todoran isi faceau de cap.
Todoran: Sunteti siguri ca asta e conform regulamentului.
Duncan: HAI TUDI , NU FI ASA! Oricum nu se intampla nimic important in orasu asta.*PUF* O HO! Tyler tocmai ai impuscat o valiza!
???: CE? AVEAM O BOMBA IN VALIZ….
*BOOOOOOOOM!!!*
Gangster: YO , thankz u , mothersucker , mafiotu ala vroia sa ma detoneze. SMILE YA LATER!
Bunicul inchide jaluzeaua.
Karter: Tu l-ai vrut pe Duncan in sectia de politie -2…
Bunicul: STIU SI IMI VINE SA….MA IMPUSC PENTRU ASTA! Oricum , noi am creeat problema , noi o rezolvam!
Karter: Vor fi concediati in timp util!
Bunicul: Nu ma! Ar fi o solutie , dar vreau sa omor cioroii aia cu mana mea! Ne trebuie o cursa pentru tiganii aia care se cred in GTA San Andreas.
Nicolas: Ce zici de echipa noastra pe care am facut-o?
Karter: Echipa?
Bunicul: Aveam si noi vise… Ca facem o echipa de fotbal , ajungem in grupele UCL , castigam milioane , dar teoria noastra cu datu bani la arbitrii a cazut cand ne-au fost interceptate telefoanele…
Karter: Si de ce ar fi o cursa?
Bunicul: Echipa se numea Gangsta Bucuresti ca sa nu atraga atentia. Atentia catre noi desigur. Nimeni nu ar banui ca mafiotii si-ar numi echipa Gangsta… Idioti de gangster ar lua-o ca un semn de respect adus lor.
Karter: De unde sti?
Bunicul: Am doctorologia in psihologia animalelor si al gangsterilor. Dar nu are patron de imagine. Unu care sa se dea mare la TV , sau prost dupa caz , si sa zica ca el da bani nu eu!
Ivan: Ne trebuie unu cu burta mare , ca aia au succes in fotbal...
Karter: Burta mare , huh?
Aleksandr: Da , si prost!
Karter: OWEN! Scuze , din reflex…
Bunicul: GENIAL! Vreau sa il pui pe blondut patron!
Karter: Eu?
Bunicul: E idea ta , nu?
Karter: Presupun…
Bunicul: La treaba!
VILA NUMARUL 3:
Karter: Owen , cred ca stiu care e problema ta…
Owen: Nu am mai avut problem de facut de cand am terminat liceul…
Karter: Nu , nu din alea…. De ce mananci atata , te simnti singur , iar mancarea iti este singurul prieten!
Owen: Ba nu , imi e foame.
Karter: Ah da foame de bani. Crezand ca mananci si bei , scapi de problemele cu banii , dar nu-I adevarat. Ca sa nu ai problem cu banii ai nevoie de o slujba.
Owen: Oh , dar am deja o slujba!
Karter: Chiar?
Owen: Oh , tu credeai ca mananc atata si stau aicea trist doar din cauza unor motive? Nu , sunt platit pentru asta. Se face un studio pe mine. Ce se intampla cu un om , in stare sedentara. Asa se numea parca. Desi nu stiu ce inseamna sedentara hmhmhmhm dar cui ii pasa? PRIMESC MANCARE!
Karter: Pardon?
Om de stiinta: Sa vedem acum ce se intampla cand dupa 3 pizza , 2 hamburgeri , 8 porti de carofi prajiti , 9 hot dogs , 3 mate umplute cu caltabos si niste chiftele de la mine sub pat , ii dam supa!
Karter: HEI , TU , PLEACA DE LANGA PROSTUTU MEU PRETENASH! *trage un foc in sus iar omu de stiinta fuge*
Owen: Asta inseamna ca nu o sa mai primesc bani… Sau mancare?
Karter: Vino , am o slujba adevarata pentru tine! Defapt , nu veni , stai aici!
Owen: Ok…
*Karter il loveste pe Owen cu bata in cap iar acesta lesina*
DUPA MAI MULTE MOMENTE:
Bunicul: Pstt , Owen Owen!
Owen: Cine , ce… hot dogs?
Bunicul: Neah , sunt eu!
Owen: Sf. Petru?
Bunicul: *B-TCHSLAP* Nu ignorantule! Numele meu este Ferer Bozovich Iglascovich!
Owen: Numele tau are initialele F.B.I.?
Karter: Ce ironie , nu?
Bunicul: Gura! Da , eu sunt cel care a sponzorizat experimental care a fost executat asupra ta. Cand ne-am dat seama ca experimental va avea efecte nocive asupra ta , am abandonat.
Owen: Hmhmhmhm , vorbesti amuzant , dar ce vroaiai sa spui?
Bunicul: Ah ce prost esti , norocu tau ca esti simpatic!
Owen: Ce?
Bunicul: Am zis ca , eu am dat bani ca sa ti se dea tie mancare dar , nu am vrut sa patesti ceva grav…
Owen: GRAV? Adica puteam muri?
Bunicul: Daca vrei sa ii zici asa…
Owen: CUM? DRAGELE…mele…GUSTARI? VROIAU SA MA OMOARE?!
Bunicul: Nici o grija. Iti vom oferi un nou prost! Asta , vroiam sa zic post!
Owen: DE TELEVIZIUNE?!
Bunicul: Poate ca cuvantul “prost” isi avea rostul in acea propozitie…
FC GANGSTA BUCURESTI CLUBL:
Owen: Oh wow! Deci tot ce trebuie sa fac este sa port un costum de maimutoi , sis a ma dau mare la TV , la GSP si altele?
Bunicul: Da ma ca Becali!
Owen: Hehehehe , SMANRANDESCULE! Hehehehehe , zdreanta , hahalera , mascarici , praf , muci , Apostol Muscles , hehehe , BANELE , hehehe APARA DUCKADAM , hehehe , bursu , Copos , Borcea , Alina , BMW , PARANGHELIE!!!! , D-zeu , Unu este , hehehehehe! HAP! De la branza cu mamaliga! HEHEHEHE!
Bunicul: Cam asa ceva , dar nu uita , trebuie sa fi tu!
Owen: O sa fiu tu!
Bunicul: Nu eu , tu!
Owen: *partz* *se sparge o vaza* Ce-am facut? Hmhmhmhm!
Bunicul: Asa imi place!
Deodata Nicolas intra ca un fulger in birou.
Nicolas: Sefu , clubul e impazit de gangster. Sunt peste tot.
Bunicul: FIRAR!
El vrea sa fuga dar chiar atunci un negru masiv si intalt , cu pachete de muschi intra pe usa.
Bunicul: Am belit-o… Cu ce va pot… ajuta?
Sefu la toata gangsterimia din Romania: Yo man , mah name este Creioane. Ascutitoaredé Creioane! *PAM PAM PAM* Dar mah b!tch!es imi spun always AC. Si sti tu cine sunt mah b!tch!es? Toata gangsterimia de la Roumani!
Karter: Cred ca a zis ca e sefu la gangster.
AC: Yeah B!tch , that’s adevarat! Si am venit sa… va ofer my respects! Voi probabil think ca lucrul made de voi este little dar inseamna mult pentru brothers from the streets… O echipa named after us? Respect 4 life B!TCH!
Owen: Pssst , Karter ce zice.
Karter: Nimic de care ar trebui sa sti!
Karter: Deci AC , esti din Romania?
AC: No , man. From Portorico with respect!
Karter: Ok , vreau sa iei aminte ceva tu si toti portoricanii tai…
AC: Uh no! From Jamaica B!TCH!
Karter: Oh Jamaica yeah! Smoking weeeeeeed! Dar inainte ai zis ca esti din Portorico acum…
AC: No , dude! Cuba 4 life all the way! RESPECT! And we don’t respectam cei care don’t respecta us. Ca mafiotii rusi. Noi trebuie sa fight impotriva them. HAITI iz da BEST!
Bunicul: Sa moara Insulele Caraibe daca mai inteleg ceva…
Karter: Vino sa discutam ceva domnule Creioane , in spate…
Inchid usa dupa ei. Cateva moment de liniste si…
POC!
Bunicul: Oh nu , Karter!
Nicolas: Parca il vroiai mort.
Bunicul: Nu acum , tocmai a inceput sa devina folositor!
Nicolas: Abea acum?
Owen: CE? Ce se intampla? Cum? NU! Ala a fost foc de pusca. Ce sa caute aici o pusca. Si voi.. voi cine sunteti defapt? Ce a patit KARTER? Unde e prietenul meu? De ce il vroiai mort? Ce i-ati facut?

VA URMA...
Harold: Sa moara dumanii MEI ca le dau apa cu MEI!
Owen: TU! Tu imi vei spune ce a patit Karter!
Bunicul: Si daca nu vreu?
Owen: PARTY CU GRASANU!

Duncan
Puternic
Puternic

Sus In jos

Mesaj Scris de George la data de Vin Dec 09, 2011 10:40 am

Deci, am ras la fiecare faza din episodul asta. Rolling on the floor Ascutitoate de creioane:))
Faza preferata : "Hai Hello , va pupa Piersic! Glumesc! Sarutul costa 5 lei!" :lol!:

ECHO

ECHO

ECHO

ECHO

ECHO
George
Socotit
Socotit

Sus In jos

Mesaj Scris de Distractie la data de Vin Dec 09, 2011 10:52 am

Foarte interesant si acest episod:
Fazele preferate:
Owen trage un part si sparge o vaza si apoi zice Ce-am facut, hmmmm
Si sfarsitul cand Owen pune acele intrebari dubioase

Inteligent
Inteligent

Dolari : 25744
Reputatie : 23
Varsta : 17
Localizare : Marte
Stare de spirit : ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Citat favorit : Unknown.

Sus In jos

Mesaj Scris de Sony la data de Vin Dec 09, 2011 11:32 am

Fazele fav
"Florin Piersic: Bai ciocoflende! Si tu ciocofemeio! Inchideti gura ca intra musca. Da sunt eu, unicul , nemaipomenitul , inegalabilul…si inca vreo 3 pagini de adjective la superlativ…. FLORIN PIERSIC! Nu , aplaudati , si nu dau autografe!

Bunicul: *B-TCHSLAP* Nu ignorantule! Numele meu este Ferer Bozovich Iglascovich!
Owen: Numele tau are initialele F.B.I.?
Karter: Ce ironie , nu?

Bunicul: Sa moara Insulele Caraibe daca mai inteleg ceva… "

doamne de unde iti vin ideile astea??

Sony
Gladiator
Gladiator

Sus In jos

Mesaj Scris de Duncan la data de Vin Dec 09, 2011 12:23 pm

Am o minte nebuna rau si niste colegi si mai nebuni.

Duncan
Puternic
Puternic

Sus In jos

Mesaj Scris de Mike la data de Sam Dec 10, 2011 2:26 am

Genial....fara cuvinte cel mai amuzant fic de pe forum!!!

Mike
Geniu
Geniu

Sus In jos

Mesaj O viata cu Drama Totala: Paranghelie pe sistem

Mesaj Scris de Duncan la data de Mar Dec 27, 2011 4:44 am

Karter: Serios , nu trebuia sa te panichezi asa…
Owen: O fi serios , de unde vroiai sa stiu ca ai un pistol la tine , sau ca ai de cand sa il omori pe AC…
Karter: Acum ca sti ca eu lucrez pentru mafia ruseasca , tu trebuie sa ti secretu , pentru ca , practic , sit u lucrezi pentru mafie , si daca dezvalui secretu , amandoi ajungem la
Gangster: YO B*TCH!
Owen: Oh , nu gangster? Crezi ca vor razbunare?! SUNT ALERGIC LA RAZBUNARE!
Gangster: No man. Calm down. We suntem aici doar pentru ca we respect you. Acel AC era un sef ingrozitor , si daca tot l-ai omorat , am vrea sa te punem pe tine boss to us. YOU WILL BE GANGSTA BOSS!
Owen: Pai , Karter nu stiu ce sa bulau , si daca ajung la bulau te omor. Big grin zic , pare dubios…
Karter: Me Gusta!
(Opening)
Boxe: “OOOOOOH SALAM PE FELIE CU CASCAVAAAAAAAAAAL….”
Noah: Ce naiba e cu miorlaiturile astea de mata?! Oh nu! O.O Leshawna…
LeShawna: Da baiete?
Harold: Ce naiba se intampla aici? CE?! OH NU! LESHAWNA! TU DAN…DAN…
LeShawna: Dap dragule! Dansez! O ard pe felie! CU CASCAVAL! SALAAAAAAAM! Priviti doar miscarile mele pe acest gen de muzica fascinant!
Noah: Manele… Se numesc manele… Muzica asta e oribila. Nu stiu de ce mi se pare ca miscarile LeShawnei arata chiar bine...pe manele!
Harold: LeShawna , draga mea , parca ai fi nascuta sa dansezi pe acest gen de muzica grosolan! Ca un fluturas dansand pe zgomotul provocat de un uragan! :X
Eva: PIECE OF… *Eva e pe cale sa sparga boxele*
LeShawna: Oh nu fata! Nu vei face asta!
Eva: Muzica asta ma enerveaza.
LeShawna: Eu iti zic sa iti indepartezi pumnul de sistemul meu de boxe , sau iti fac cunostinta cu ASTA!
Eva: OJA? Ai castigat runda asta…
LeShawna: STIU! Hai sa sarbatorim , primirea sistemului de boxe cu o PETRECERE!
Noah: Da chiar… De unde le ai?
LeShawna: Le-a aruncat cineva dupa mine cand dansam pe strada! Mi-a apreciat talentul dandu-mi un cadou Big grin. Iii voi invita pe toti! Mai putin pe Aejandro , Heather si Blaineley evident! Scumpule , baga o manea de petrecere , doar esti , de profesie!
Harold: Sa moara toti dusmanii MEI ca le dau apa cu MEI
LeShawna: Mai bine lasam aparatul sa cante…
CUIBUL MAFIOTILOR:
Bunicul: Nu imi vine sa cred , Karter nu a ajuns la intalnirea mafiotilor.
Ivan: Pai , sefu , sti…
Bunicul: CE?
Aleksandr: Karter tocmai a devenit sef al gangsterilor pentru ca l-a omorat pe AC!
Bunicul: CE?!
Nicolas: Si cred ca ne-a tra…
Bunicul: Nu trebuie s-o spui , stiu la ce te referi. KARTER E UN DEZERTOR! Si aveam sperante in copilu ala!
Nicolas: Si… ce facem?
Bunicul: Am incercat sa il mai omor si inainte. Dar acum mi-a fortat mana. Nicolas, suna-l pe… Spider-man!
Spider-man , Spider-man , friendly neighborhood Spid…
Spider-man: Unde am pus telefonu? Uh , o fi sub cutia de Pizza! Neah , o in punga de bomboane, nu , ah da , in chiloti! Alo , aici Petru Gandac! Cine e?

Bunicul(telefon): Spidey! De cand nu ne-am mai auzit?
Spider-man: Domnule Iglascovich? Ce doriti?
Bunicul(telefon): Nu uita Spidey , imi esti dator , si am o misiune pentru tine. Vreau sa ma scapi de cineva. Fara intrebari. Iti voi trimite prin MMS o poza de-a lui si date importante despre el
Spider-man: Bine sefu , dar bani..? A inchis… Mereu cand vine vorba de bani inchide! SPRE SPIDER-MOBILE!
VILA NUMARUL 4:
LeShawna: In curand vin invitatii!
Harold: Cine vine?
LeShawna: Tu , eu , Noah , Eva , Courtney , Gwen , Trent , Katie , Sadie , Justin , Cody , Karter , Owen , Sierra ,Beth si Lindsay. Bridge si Geoff sunt la emisiune , Tyler , DJ si Duncan au avut treaba si restu nu au fost invitati! Oh da vine si verisoara mea de aici din Bucale. LeAna-Maria.
Harold: Ai o verisoara aici?
LeShawna: Si eu am fost socata cand am aflat… Sa inceapa muzica babe!
Party rock is in the house tonight Everybody just have a good time And we gonna make you lose your mind Everybody just have a good time We just wanna see yaa!
Noah: Every day I’m sufflin! *Noah incepe sa danseze*
Eva: Ce faci…? O.o
Noah: Nu ma pot opri , SIMNT RITMU! Shufl-Shfflin!
Lumea incepe sa vina la petrecere. Nu stim cum de si-au permis Noah , LeShawna , Harold si Eva atata bautura si mancare … si hei , ala e un glob disco? De unde ati avut bani pentru ala?
LeShawna: Uite de aia nu esti invitat la petrecere! NU SUBESTIMA PUTEREA LEPETRECARETEI! WA!!!*LeShawna ii da din greseala lui Harold cu piciorul in chei*
Harold: AAAH! Uite … de asta ziceam eu…uf…ca nu o sa ai copii! OH!
Karter: Hei Leshawna , prea forta petrecerea! Apropo , unde e bautura?
LeShawna: Chiar acolo in capatu mesei!
Karter: Merci! Acum scuza-ma , trebuie sa gust o blonda buna!
LeShawna: Asteapta-ma si pe mine!
Yellow diamonds in the light And we’re standing side by side As your shadow crosses mine What it takes to come alive It’s the way I’m feeling I just can’t deny But I’ve gotta let it go
Courtney: Oh Duncan , de ce nu ai venit si tu? Mai lasat singura cu povara asta!
Katie: HI! Ai auzit Sadie?
Sadie: Ce sa aud?
Katie: Courtney e insarcinata cu Duncan!
Sadie: DOAMNE! Deci Courtney e mama lui Duncan?
Katie:…Nu , Courtney va fi mama copilului lui Duncan!
Courtney: CE?!
Gwen: Hehe , felicitari Courtney Smile)
Trent: Hei Gwen , vi sa dansezi?
Gwen: Um , cantecul asta nu e chiar genu meu.
Trent: Poate la altu care e genu tau Big grin
INTRE TIMP , AFARA:
Spiderman: Tara arde si lui Karter ii arde de petreceri. Oricum , va avea grija Spidey de tine. O sa intru pe cos in casa si il iau cu mine!
IN CASA…
Gwen: Cantecul asta chiar e pe gustul meu!
Trent: Me Gusta!
Gwen: WAH! Era sa ma impedic de batu asta de metal. Ce cauta un bat de metal langa semineu!
Trent: Cu asta controlezi focul din seimneu!
Gwen: Pai atunci sa stea in semineu! *Gwen il arunca in semineu si batu se pozitioneaza drept , cu varfu ascutit in sus*. Crezi ca am folosit cuvantu semineu prea des?
Trent: SemiNU! Smile)
TIAHAHHAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGHHH! POPONETU MEU!!!
Gwen: Ce-a fost asta?
Trent: Cred ca niste gay si-o trag in tufisuri…
INTRE TIMP , AFARA:
Spiderman: AU! Funduletu meu… cred ca nu mai sunt virgin. Astia pun capcane pana si in semineuri! EI STIU CA SUNT AICI! Trebuie sa gasesc alte planuri…Hei…eu cum am ajuns pe acoperis..? Si cum cobor? Frown(
IN CASA…
Sadie: …Iar Duncan a lasat-o cu burta mare!
Lindsay: Vai , ce io fid at sa manance?!
Beth: Adica e insarcinata!
Lindsay: VAI! E SI MAI RAU!
Katie: Stiam eu ca auzeam sunete cand treceam pe langa casa lor , semanau mai mult cu gemene de durere dupa ce ai fost impuscat dar…
Beth: Si chiar asa neprotejat…
Sadie: Si chiar mai rau , Duncan a lasat-o singura cu bebeu…
Lindsay: Vai ce trist…
Courtney: ….CE?!
LeShawna: Nu trebuie sa te enervezi Courtney , stiu prin ce treci…
Courtney: Chiar?
LeShawna: Da , adica uita-te ce burta am. Ma rog , tu o sa ai burta mare din alte motive…
When I walk in the spot, this is what I see Everybody stops and they staring at me I got passion in my pants and I ain’t afraid to show it
Justin urca pe scena si isi da pantaloni jos si ramane in chiloti.
Justin: I’m sexy and I know it! *incepe sa fac wiggle*
Beth: Cred ca ca o sa lesin!
Katie&Sadie: Noi am lesinat de mult!
Cody si Owen urca si ei pe scena in chiloti si incep sa danseze!
Sierra: AAAAAAAAAAAAA!!!!!
Ceilalti: O.O
Gwen: OCHII MEI!!!
Justin&Owen&Cody: Girl look at that body Girl look at that body Gïrl look at that body I work out! I’m sexy and I Know it!
Sierra: Am murit si am ajuns in rai!
Cody: Nu am eu norocu asta….
I just came to say hello
LeShawna: Hei , Harold , i-ai zis “Buna” verisoarei mele LeAna-Maria?
LeAna-Maria: Buna!
Harold: Uh da!
LeShawna: Nu , n-ai facut-o! ZI BUNA!
Harold: Uh Buna…
LeShawna: Nu ma , cu feeeeling!
Harold: Buuuuuuunaaaa.
LeShawna: Nu filingu gresit!
Harold: Oh ce feeling?
LeShawna: Uite , o sa iti arat! Trebuie sa iti aduni sentimentele intr-un feeling-ball si apoi sati iei ballzurile si sa…uh sa le pui in fund , apoi incepi sa strigi “OOOOOOH I GOT A FEELING!!!”…
Harold: Firar sa fie , LeShawna esti beata!
LeShawna: ZI BUNA SAU ITI DAU LA C*IE!
Harold: BUNA!
LeShawna:Vezi ca se poate?
INTRE TIMP , AFARA
Spiderman: Nu imi vine sa cred ca nu am vazut ca geamul asta era deschis. Uf , da e cam sus. Eh , nimic imposibil pentru Spiderman! Unu , doi , trei … SI! SAR! *Spiderman sare prea sus , peste geam si cade la pamant.*Uf , prea mult SpiderAwsomeness! Ok! Din nou! Un , doi si trei si…
Gwen: Hei care a lasat geamu deschis? *inchide geamu*
Spiderman: UF! Iti bati joc de mine?
IN CASA
LeShawna: Si acum vreau sa faco dedicatie pentru toti pretenashii mei din casuta pertrecaratoare! HAP! MUZICA!
OOOOOH! SALAAAAAM CU CASCAVAL PE FELIE , INTR-O FARFURIE!
Toti incep sa cante melodia…Ce mai , niste manelari
LeShawna: Hei tu , povestitor de 2 lei gura! Fa o tura la frigider si mananca niste Salam cu cascaval!
Toti: OOOOH! SALAM CU CASCAVAL PE FELIE , INTR-O FARFURIE!
AFARA
Spiderman: GATA! Intru prin efractie! *isi pune panza in jurul mainilor si se duce cu pumnii in fata , spre usa* AAAAAAAA! *este lovit de usa , care e deschisa de petrecareti , violent*
Petrecaretii: SALAM CU CASCAVAL PE FELIE , INTR-O FARFURIE!
VILA NUMARUL 8
Alejandro: Deci , saorma mica este mica…
Heather: Nu mai spune…
Alejandro: GURA! Repet piesa asta scrisa de Florin Piersic , in care o sa joc rolul Saormeristului.
Heather: Pfff… AIUREA! Ma duc la mine in camera.
Alejandro: Mazga… Deci cum era? A DA! ”Deci , saorma mica este mica , saorma medie este medie iar saorma mare , n-ai sa ghicesti , este mare! Si mai are in plus si…”
Petrecaretii(afara): SALAM CU CASCAVAL!
Alejandro: “…salam cu cascaval” LOLWTF? Petrecere nebuna? Argh! Si n-am fost invitat? Dublu Argh! Ok , sun politia! Alo politia?
Telefon: DA?
Alejandro: Vreau sa raportez o petrecere nebuna , pisicini secate , masini rasturnate , case in flacari , caini morti , stelisti invingatori , rapidisti negri , ciori , droguri , o si salam in saorma!
Telefon: SALAM IN SAORMA! BLASFEMIE! Trimitem o echipa chiar acum!
SECTIA -2 DE POLITIE
Todoran: Tyler! Am o misiune importanta!
Tyler: Ce e?
Todoran: BLASFEMIE! SALAM IN SAORMA!
Tyler: NU!!!
Todoran: Oh da si ceva cu o petrecere nebuna. Ia-l pe Duncan , si ocupati-va de ei!
Tyler: Pai si DJ?
Todoran: Te rog ,nu
Tyler: Duncan! DUNCAN! Hei ce este cu spray-urile astea si cu brichetele.
Duncan: Aruncatoare de flacari improvizate.
Tyler: Lasa vandalismele si vino in misiune.
Duncan: Nu poti sa te duci singur , am de facut niste arsuri pe pereti.
Tyler: Lasa-te! *ia sacul cu spay-uri si brichete si le arunca pe geam**BOOOOM!!!* Candva ai zis ca vrei sa faci “make love , no war” Mai sti?
Duncan: Hei , dar tie nu ti-am zis…
Tyler: Am vazut episodu in reluare. Copii din Africa cred ca esti un erou , de ce nu ai fi unul?
Duncan: Ok…O fac…de cand ai devenit tu asa de destept.
Tyler: Am inceput sa citesc carti , la recomndarea doctorului!
LA PETRECERE
Petrecaretii: ASTA SEARA MA SIMNT BINE!
Duncan: Gata spargeti petrecerea!
LeShawna: Uite cine a venit suparat!
Tyler: Avem ordine sa spargem petrecerea. Uite amende pentru incalcarea legilor. Smile ya!
Harold: Tyler si Duncan sunt…politisti?!
Courtney: AAAA! Duncan! Stiam eu ca o vei lua pe drumul cel bun.
Lindsay: Hei Tyler , nu m-ar deranja daca m-ai amenda si pe mine.
LeShawna: OK , amenda pentru tulburarea linisti publice o inteleg dar care e treaba cu amenda pentru blasfemie?
Duncan: Oh te rog? Salam in saorma? E strigator la cer!
Spiderman: Oh , nu copoii!
Duncan: Oh nu Spiderman , dupa EL!
CUIBUL MAFIOTILOR
Bunicul: Politistii tocmai l-au arestat pe Spiderman , nu mai exista speranta!
Karter: Hei bunicu!
Bunicul: Ce cauti aici?
Bunicul: Ce sa caut? Tu m-ai chemat. Scuze ca nu am venit ieri da am avut o paranghelie. Apropo , sti ca ciorile m-au ales ca sef al lor? Sti cate lucruri poate sa faca mafia , cu gangsterii de partea lor?
Bunicul: Me GustaGangsta.

VA URMA...
Karter: Esti un prost...
Camatar: Veniti la mine dragelor!
Katie&Sadie: Ce casa jmecheraaaaa!

Duncan
Puternic
Puternic

Sus In jos

Mesaj Scris de George la data de Mar Dec 27, 2011 5:04 am

Cred ca la episodul asta am ras sincer cel mai mult, asta am scris si pe mess. Big grin Faza favorita :
LeShawna: Dap dragule! Dansez! O ard pe felie! CU CASCAVAL! SALAAAAAAAM! Priviti doar miscarile mele pe acest gen de muzica fascinant!
Noah: Manele… Se numesc manele… Muzica asta e oribila. Nu stiu de ce mi se pare ca miscarile LeShawnei arata chiar bine...pe manele!
Harold: LeShawna , draga mea , parca ai fi nascuta sa dansezi pe acest gen de muzica grosolan! Ca un fluturas dansand pe zgomotul provocat de un uragan! :X
Eva: PIECE OF… *Eva e pe cale sa sparga boxele*
LeShawna: Oh nu fata! Nu vei face asta!
Eva: Muzica asta ma enerveaza.
LeShawna: Eu iti zic sa iti indepartezi pumnul de sistemul meu de boxe , sau iti fac cunostinta cu ASTA!
Eva: OJA? Ai castigat runda asta…

De ce Courtney nu zicea nimic daca stia ca nu e insarcinata? Eek

ECHO

ECHO

ECHO

ECHO

ECHO
George
Socotit
Socotit

Sus In jos

Mesaj Scris de KiMO la data de Mar Dec 27, 2011 6:31 am

Clar. un episod excelent... dar totusi, parca fiecare dintre ei se comporta altfel.. ca si cum ar avea un caracter diferit xD

Cel mai bun exemplu: cody Rolling on the floor

useless people
curious schools

mimicking fools

creatures lie in here
i am sorry it's this way

KiMO
Zeu
Zeu

Sus In jos

Mesaj Scris de Sony la data de Mar Dec 27, 2011 7:32 am

Fazele preferate:
Gwen: Pai atunci sa stea in semineu! *Gwen il arunca in semineu si batu se pozitioneaza drept , cu varfu ascutit in sus*. Crezi ca am folosit cuvantu semineu prea des?
Trent: SemiNU! )
TIAHAHHAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGHHH! POPONETU MEU!!!
Gwen: Ce-a fost asta?
Trent: Cred ca niste gay si-o trag in tufisuri…

Alejandro: Vreau sa raportez o petrecere nebuna , pisicini secate , masini rasturnate , case in flacari , caini morti , stelisti invingatori , rapidisti negri , ciori , droguri , o si salam in saorma!
Telefon: SALAM IN SAORMA! BLASFEMIE! Trimitem o echipa chiar acum!

si mai sunt multe.. dar la astea am ras ca nebuna Smile)

Sony
Gladiator
Gladiator

Sus In jos

Mesaj Scris de Mike la data de Mar Dec 27, 2011 11:37 pm

Lol e prea tare:
"Todoran: BLASFEMIE! SALAM IN SAORMA!" :lol!!:

Mike
Geniu
Geniu

Sus In jos

Mesaj O viata cu Drama Totala: Prostituate

Mesaj Scris de Duncan la data de Mar Ian 03, 2012 6:55 am

:trollface:

Duncan
Puternic
Puternic

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum