Flowers and Silence (+18)

In jos

Inima Flowers and Silence (+18)

Mesaj Scris de Medeea la data de Dum Iun 10, 2012 6:59 am

Prolog:

It seems it's written
But we can't read between the line (Placebo)

Am devenit un clişeu. Fiecare gură de aer pe care o inspir, fiecare mişcare pe care o fac, fiecare gând pe care îl am, îmi distruge stima de sine şi mă convinge că sunt din ce în ce mai clişeică.
Am obosit să alerg într-un oraş care vrea să stagnez.
M-am plictisit de prietenii mei, de muzica pe care am tot ascultat-o, de cărţile pe care le-am citit, de filmele pe care le-am văzut. Vreau ceva nou, vreau ceva incitant.
Mi-am pierdut identitatea.
Mi-am pierdut individualitatea.
Sunt la fel de banală ca orice om care aşteaptă la trecerea de pietoni, care ia metroul, care merge cu troleul, care există.
De mâine voi schimba totul, de mâine voi fi o nouă eu.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Medeea
Nou-Nout
Nou-Nout

Dolari : 22576
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/06/2012
Varsta : 24
Localizare : Gheenă
Situatie amoroasa : Single
Stare de spirit : Nulă
Citat favorit : Dacă ar privi in adâncul sufletului meu, demonii ar rămâne terifiaţi.

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum